Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 11, 2017 in Imprezy i Rozrywka |

Wybór sali na przyjęcie weselne – dom weselny Łódź. Sala weselna, sala bankietowa

Wybór sali na przyjęcie weselne – dom weselny Łódź. Sala weselna, sala bankietowa

Twój wymarzony dzień zbliża się wielkimi krokami, niedługo zostaniesz żoną. Podczas organizacji przyjęcia weselnego przybywa dużo obowiązków, chcesz żeby wszystko wyszło idealnie, zacznijmy więc od tego jaki dom weselny wybrać. Czy sala bankietowa, a sala weselna czym się w ogóle różnią? Na jakie elementy powinnaś zwrócić uwagę wybierając dom weselny na przyjęcie swoich gości w tym wymarzonym dniu?

Wśród szerokiej oferty domów weselnych mamy do wyboru sale bankietowe, lub sale weselne. Sala bankietowa sprawdzi się, gdy planujemy wyszukane przyjęcie weselne. W ofercie sal bankietowych znajdziemy wyznaczone miejsca na stoły, przy których goście będą mogli spożywać serwowane posiłki. Częstym zabiegiem stosowanym na salach bankietowych są stoły szwedzkie, na których znajdziemy przekąski dla gości. Decydując się na salę bankietową zazwyczaj liczymy się z tym, że charakter wesela przybierze bardzo formalny wymiar.

 

Gdy chcemy, aby wesele było w luźniejszym klimacie doskonale sprawdzi się dedykowana sala weselna, są tam wydzielone sale taneczne. W większości sal weselnych nie musimy martwić się o organizowanie posiłków, ponieważ sale zatrudniają własnych kucharzy i kelnerów. Oprawa muzyczna takiego przyjęcia zazwyczaj leży po naszej stronie, jednak sale weselne mają wydzielona miejsca dla orkiestry, gdzie ta może swobodnie wykonywać polecone im zadanie. Sale weselne zdecydowanie bardziej przygotowane są tematycznie do organizacji przyjęcia weselnego niż sale bankietowe. Wiele z nich ma również w zanadrzu dekoracje i gadżety w stylu weselnym, o które musimy dopytać przed ustaleniem stylu imprezy.

W dużych miastach, takich jak Łódź jest szeroki wybór sal weselnych i bankietowych, więc każdy znajdzie swoją wymarzoną salę do zabawy. Ważne jest, aby przed wybraniem konkretnego lokalu odwiedzić kilka innych i wybrać ten, który skradnie nasze serca.