Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 3, 2018 in Imprezy i Rozrywka |

Escape room jako ciekawa forma rozrywki. Pokój zagadek trójmiasto – Gdańsk opinie

Escape room jako ciekawa forma rozrywki. Pokój zagadek trójmiasto – Gdańsk opinie

Szukając rozrywki w czasie wolnym ze znajomymi na pewno natkniecie się na ogłoszenia escape room. Czym jest ten tajemniczy pokój zagadek, jakie opinie krążą na temat tej nowej formy rozrywki? Czy Trójmiasto oferuje nam dużą ilość tego typu miejsc?

 

Nowością na rynku rozrywkowym stały się zabawy w escape room, coraz chętniej odwiedzane zagadkowe pomieszczenia tworzą aurę tajemnicy i wspaniałej zabawy dla grona znajomych. Decydując się na zagranie w escapegame wchodzimy w świat nieznany, zostajemy zamknięci w pomieszczeniu, z którego musimy znaleźć wyjście w jak najszybszym czasie. Jest to gra zespołowa, gdzie aby opuścić pokój zagadek szukamy ukrytego klucza, bądź kodu pozwalającego na opuszczenie pokoju. Na naszej drodze do zakończenia escapegame doświadczymy wielu nieoczekiwanych przygód. Opinie o tej rozrywce są bardzo pochlebne, czas spędzony ze znajomymi w takich pokojach, uczestnicy wspominają jako zabawny i zbliżający zawodników do siebie.

Na daną chwilę, gdzie pokoje zagadek cieszą się coraz większą popularnością Trójmiasto posiada zaledwie kilka takich miejsc. Gdańsk spośród trzech miast na wybrzeżu cieszy się największym zadowoleniem jeżeli chodzi o jakość wykonania takich miejsc i liczbę odwiedzających osób. Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu takich miejsc na naszej mapie powstanie coraz więcej, ponieważ jest to naprawdę ciekawa i nieszablonowa forma spędzania czasu z przyjaciółmi.