Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 30, 2017 in Imprezy i Rozrywka |

Rejs na statku jako pomysł na wieczór kawalerski – organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego Wrocław.

Rejs na statku jako pomysł na wieczór kawalerski – organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego Wrocław.

Standardowe pomysły na wieczór panieński, czy kawalerski w formie wyjścia do klubu przeszły już do lamusa. Organizacja wieczoru kawalerskiego w nocnym klubie nie daje już nikomu satysfakcji, nie wyróżnia się niczym, co zostałoby w pamięci uczestników na wiele lat. Jak więc zorganizować tą wyjątkową imprezę, aby była niezwykłym przeżyciem?

 

Moi znajomi wpadli na niesamowity pomysł, rzucili hasło wieczór kawalerski Wrocław rejs na statku. Pomyślałem pomysł super, ale jak ma przebiec organizacja wieczoru kawalerskiego w tak nietypowym stylu? Mamy już punkt zaczepienia – rzeka Odra. Musimy zorganizować statek, najlepiej byłoby wynająć go na wyłączność i bawić się do białego rana, jednak koszty takiej imprezy mogą przewyższyć nasz budżet. Pomyślałem więc, że dobrym wyjściem z tej sytuacji jest wynajęcie jachtu, lub podpięcie się pod inną grupę organizującą na przykład wieczór panieński. Myślę, że taka impreza pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Nie jest to szablonowe proste rozwiązanie, ale efekt takiego spotkania może być na prawdę niesamowity.

Zostawmy spokojne wyjścia do klubów na czasy po ślubie, kiedy na szaleństwa młodości nie będzie już miejsca. Wieczory panieńskie, czy kawalerskie to ostatnie momenty w życiu młodych ludzi, kiedy można zaszaleć bez przykrych konsekwencji. Korzystajmy więc z możliwości jakie stoją przed nami otworem i bawmy się w gronie przyjaciół, tak abyśmy niczego nie musieli żałować.