Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 14, 2018 in Imprezy i Rozrywka |

Czy opłaca się pracować jako hostessa? Hostessy na bankiety Kraków

Czy opłaca się pracować jako hostessa? Hostessy na bankiety Kraków

Jednym z miast w Polsce z największym odsetkiem studentów jest Kraków. Dlatego powstaje tutaj wiele miejsc pracy dorywczej, takich jak hostessy na bankiety, alby studenci mogli sobie dorobić do kieszonkowego otrzymywanego od rodziców. Z czym wiąże się ta praca? Czy hostessy w Krakowie mogą liczyć na atrakcyjne zarobki?

 

Jak każda praca dorywcza, stanowisko hostessy na bankiety jest tylko dodatkowym źródłem zasilającym budżet studentów. Pracując systemem weekendowym, zazwyczaj pięć, sześć godzin podczas imprezy dziewczyna jest w stanie zarobić około 400 zł. miesięcznie, przy czym średnia stawka godzinowa wynosi 15 zł. za godzinę. Poza bankietami hostessy w Krakowie otrzymują również zlecenia na prezentację towarów na targach tematycznych. Daje im to możliwość pracy również w ciągu tygodnia, co podwyższa ich zarobki. Dla studentek, które potrzebują dodatkowego dochodu do zasilenia swojego budżetu jest to atrakcyjna forma zarobku.

Od lat najczęściej wybieranym zajęciem dodatkowym studentek jest stanowisko hostessy. Świadczy to o tym, że po pierwsze rynek ich potrzebuje, a po drugie jest to opłacalne zajęcie. Miasta studenckie, takie jak Kraków dają młodym ludziom wiele możliwości na zasilenie studenckich portfeli. Przy odrobinie chęci i zapału nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem dodatkowego zajęcia.