Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 25, 2017 in Beczka różności |

Francuskie lato, a Polska zima.

Francuskie lato, a Polska zima.

Francuska marka Peugeot znana na rynku. Jednak polskie drogi dla tych aut są bardzo nielitościwe. Dlatego też samochody te mają wiele problemów z naprawami. A zima w Polsce w porównaniu do francuskich upałów również inaczej wpływa.

Samochód wierny na kilka lat.

Peugeot 307 to kilka jego modeli takich między innymi, jak: peugeot 307 I, peugeot 307 II oraz w kombi, z nadwoziem hatchback oraz z małym lub dużym silnikiem. W trybie miejskim spalanie peugeot 307 po przejechaniu 100 kilometrów wynosi około 9 litrów. Natomiast jazda nim na prostej drodze to ponad 6 litrów, czasami może przekraczać nawet 7 litrów. Ale są też peugeoty w wersji na gaz oraz w dieslu. Spalanie a gaz to około 7 do 10 litrów w zależności do drogi, krętej lub prostej. Zużycie nafty jest bardzo niskie w zaledwie 5.5 litra co pozwala dużo zaoszczędzić, i więcej podróżować. Chociaż na paliwie nie należy oszczędzać.
Model peugeot 307 produkowany od 2001 roku, później nowe modele od 2005 roku i dalej. Peugeoty to wierne samochody, gdy się o nie dba odpracują włożone w nie pieniądze. Jeden model posłuży właścicielowi ładnych parę lat. Piękne, wypasione nadwozie, a producent tworzy coraz to nowsze egzemplarz. Sugerując się ekologicznymi rozwiązaniami ekologiczna jazda jest również wskazana. Po ruszeniu samochodem z miejsca warto szybko zmieniać biegi wchodząc na jak najwyższy. Ale i silnik też musi trochę pracować, to nie należy przesadzać. Ekologiczna jazda pozwala zużywać mniej paliwa podczas jazdy oraz jazda na luzie.